Білок яловичий високомолекулярний продукт, виготовлений із шкури крупної рогатої худоби по-технології, яка забезпечує зберігання його натуральної структури, призначений для використання у м’ясопереробній промисловості в якості функціональної добавки.
Яловичий білок покращує структурно-механічні властивості виробів, зменшує термовтрати і втрати при зберіганні, знижує собівартість продукції.
Також надає такі властивості:
Високо функціональний білок отриманий з свинячого колагену. Цей білок не містить алергени, має відмінні жиро-волого-зв’язуючі властивості, що значно покращують текстуру м’ясних продуктів. Завдяки нейтральності смаку та високі функціональності цей білок використовується в різних емульгованих продуктів.
Відмінність свинного білка від яловичого полягає в тому, що для виробництва свинного білка використовують всі слої свинної шкури. А особливість будови шкіри великої рогатої худоби, дозволяє використовувати для виробництва яловичого білка тільки середній шар в якому відсутні баластні білки, залишки волосяної сумки і т.д. І до того ще, яловича шкіра містить набагато менше жирових і потових залоз в порівнянні зі свинною.
Завдячуючи цьому вміст високо функціонального колагенового білка в яловичому складає порядком 93-95% білка і 1-2% жиру в порівнянні 80% білка і 12-15% жиру у свинному.
Продукт харчування, отриманий із соєвих бобів (без ГМО) і являє собою концентрований соєвий білок у вигляді порошку. Концентрація соєвого білка становить не менше 90%, що в поєднанні з комплексом корисних властивостей робить його незамінним інгредієнтом у багатьох продуктах харчування. Використання цього продукту збільшує вміст білка в їжі, покращує зовнішній вигляд продукту, а також знижує собівартість продуктів харчування. У м’ясній промисловості соєвий білок використовують, як частковий замінник м’ясної сировини, який вносять у вигляді гранул.
Молочний білки складається із суміші білків казиїнів, казиїнатів і сироваточних білків (альбумінів). Використовуються в переробці м’яса птиці і риби для зниження собівартості продукції і покращення якості готових виробів. Молочні білки стабілізують фарші і ущільнюють структуру виробів.
Вони активізують м’ясні білки і взаємодіють з ними підвищують їх вологозв’язуючу здатність, дозволяють знизити втрати при термообробці, підвищують пружність і стабілізують консистенцію м’ясних виробів в процесі виробництва і зберігання. Молочно білкові концентрати також покращують органолептичних характеристик м’ясних виробів, облагороджують їх смак, аромат і колір,(особливо це стосується при виробництві варених ковбас), надають свіжий вигляд, подовжують термін зберігання.